SZKOLENIA

Terminy

TERMINY

Kiedy
Gdzie
Koszt
 
20 grudzień 2017
godz. 08:30
20. 12. 2017/ Warszawa ul. Grochowska 304 lok 69 / 2 STOPIEŃ - DEPILACJA BRAZYLIJSKA

szczegóły

550 zł

2 STOPIEŃ – DEPILACJA BRAZYLIJSKA SYSTEMEM LYCON

Female Brazilian Waxing Worshop

Szkolenie przeznaczone jest dla profesjonalistów, tj. osób posiadających wykształcenie w kierunku Kosmetologii lub aktualnych studentek,  które równocześnie ukończyły szkolenie 1 Stopnia Lycon.

Szkolenie rozpoczyna się podsumowaniem doświadczeń uczestniczek od momentu ukończenia szkolenia pierwszego stopnia. Jest to idealny czas na zadanie wszelkich pytań.

Po części wstępnej odbywa się prezentacja zabiegu, a następnie – część warsztatowa, podczas której uczestniczki wykonują depilację brazylijską samodzielnie lub z pomocą Trenerki Lycon. Zgodnie z praktyką stosowaną w Lycon uczestniczki wykonują zabiegi na sobie nawzajem, tak aby zrozumienie specyfiki zabiegu wynikało z poznania odczuć jemu towarzyszącym.

Podczas szkolenia omawiamy najnowsze techniki pracy,  trendy związane z modelowaniem kształtu owłosienia oraz zasady depilacji okolic intymnych. Definiujemy czynniki wpływające na komfort klientki, a także podpowiadamy, jakie elementy ułatwiają pracę osobie wykonującej zabieg.

Ukończ szkolenie drugiego stopnia, aby pogłębić wiedzę na temat depilacji oraz rozszerzyć zakres wykonywanych zabiegów. Zdobądź umiejętności, które dadzą Ci pewność siebie i gotowość do wykonania perfekcyjnej depilacji: brazylian, holywood i sycylian.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

 • Koszt szkolenia:  550 zł/ osoba, płatne w ciągu 3 dni od momentu dokonania rezerwacji miejsca. Bak wpłaty skutkuje automatyczną anulacją rezerwacji.
 • Miejsce szkolenia: Centrum Szkoleniowe Lycon, ul. Grochowska 304 lok 69, 03-840 Warszawa (Kamionek). 
 • Czas trwania szkolenia: 08.30 - 14.00, prosimy o punktualne przybycie.

 

 • Zabiegi depilacji brazylijskiej uczestniczki wykonują na sobie nawzajem, prosimy zatem o odpowiednie przygotowanie się. W sytuacji przeciwskazań medycznych do poddania się zabiegowi depliacji brazylijskiej prosimy o przybycie w towarzystwie modelki, po uprzednim uzgodnieniu tego faktu z organizatorem.
 • Na szkoleniu będziecie Panie proszone o okazanie dyplomu zawodowego lub legitymacji studenckiej. Na ich podstawie wydane zostaną Certyfikaty Lycon.

Chętnie odpowiemy na pytania oraz udzielimy wszelkich dodatkowych informacji.

Training Manger
Kinga Jachowicz-Jesiotr
kjesiotr@lycon.pl
tel.: 533 900 648

pon. -  piąt. w godz. 08.00- 15.30

21 grudzień 2017
godz. 08:30
21. 12. 2017/ Warszawa ul. Grochowska 304 lok 69 / 1 STOPIEŃ - WPROWADZENIE DO SYSTEMU LYCON

szczegóły

550 zł

1 STOPIEŃ - WPROWADZENIE DO SYSTEMU DEPILACJI LYCON

Product Knowledge and Waxing Workshop for the face and body

Szkolenie przeznaczone jest dla profesjonalistów - tj. osób posiadających wykształcenie w kierunku Kosmetologii lub aktualnych studentek Kosmetolofii lub Fizykoterapii. 

Szkolenie obejmuje część teoretyczną - 1h oraz część warsztatową - 5 h.

Część teoretyczna to czas zdobywania wiedzy na temat bogatej gamy wosków oraz produktów Lycon.

Część warsztatowa wypełniona jest zabiegami depilacji twarzy oraz ciała, które uczestniczki wykonują na sobie nawzajem. Przetestowanie na sobie produktów Lycon jest konieczne, aby móc w przyszłości zarekomendować zabieg potencjalnym klientom. Podczas tej części uczymy się poprawnej aplikacji oraz usuwania łatek wosku, utrwalamy wiedzę na temat zastosowania poszczególnych preparatów Lycon, omawiamy wykorzystanie właściwości wosków na poszczególnych partiach ciała.

W trakcie szkolenia uczestnicy mają okazję  odczuć na sobie i zrozumieć jakie znaczenie dla komfortu klienta mają szczegóły techniki pracy, o których mówi Trenerka. Jakie znaczenie ma docisk szpatułki podczas nakładania łatki wosku twardego, jakie odczucia towarzyszą rozprowadzaniu ciepłego i aromatycznego wosku na skórze, kiedy ma on odpowiednią temperaturę lub jest za gorący, jakiej reakcji możemy się spodziewać jeśli łatkę zerwiemy w wolnym tempie itp.

Na zakończenie szkolenia następuje prezentacja zabiegu brazylian, który jest tematem szkolenia 2 stopnia.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

 • Koszt szkolenia:  550 zł/ osoba, płatne w ciągu 3 dni od momentu dokonania rezerwacji miejsca. Brak wpłaty skutkuje automatyczną anulacją rezerwacji.
 • Miejsce szkolenia:  Centrum Szkoleniowe Lycon, ul. Grochowska 304 lok 69, 03-840 Warszawa (Kamionek). 
 • Czas trwania szkolenia: 08.30 - 15.00. Prosimy o punktualne przybycie. Przewidziana przerwa 30 min.

 

 • Zabiegi depilacji ciała ( łydki, przedramiona, pachy, bikini i twarz ) uczestniczki wykonują na sobie nawzajem, prosimy o przygotowanie się do zabiegów. W sytuacji przeciwskazań medycznych do poddania się zabiegom depliacji prosimy o przybycie na szkolenie w towarzystwie modelki, po uprzednim uzgodnieniu tego faktu z organizatorem.
 • Na szkoleniu będziecie Panie proszone o okazanie dyplomu zawodowego lub legitymacji studenckiej. Na ich podstawie wydane zostaną Certyfikaty Lycon.
 • Uprzejmie prosimy o zabranie butów na zmianę. :)

 

Chętnie odpowiemy na pytania oraz udzielimy wszelkich dodatkowych informacji.

Training Manger
Kinga Jachowicz-Jesiotr
kjesiotr@lycon.pl
tel.: 533 900 648

pon. - piąt.  w godz. 08.00- 15.30