Rekomendacje

POWRÓT

Anna Drobnik

Pełnomocnik Kanclerza ds. Kursów i Szkoleń Zawodowych Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

„ Już ponad dwa lata w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu wykorzystujemy na zajęciach z kosmetologii woski LYCON. Praca z tymi woskami to nie tylko przyjemność związana z ich wyjątkowym...

„ Już ponad dwa lata w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu wykorzystujemy na zajęciach z kosmetologii woski LYCON. Praca z tymi woskami to nie tylko przyjemność związana z ich wyjątkowym aromatem, który zupełnie nie kojarzy się z tradycyjnymi woskami . Zapach wanilii, czekolady czy tez jogurtów owocowych sprawia, że na zabieg woskowania mamy „większy apetyt”… Nie tylko jednak doznania zapachowe to ogromny atut wosków Lycon. Są one przede wszystkim bardzo wydajne i ogromnie skuteczne. Prawdą jest, że nawet Ci, którzy do tej pory nie lubili zabiegów woskowania, czy nie umieli technicznie poradzić sobie z pozbyciem się owłosienia – ulegają pasji.. Pasji woskowania metodą Lycon.. Gorąco polecam. Studentki też chętniej wybierają te woski spośród innych…” 

Katarzyna Kozłowicz

Lekarz Dermatolog Pracownia Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Podziękowanie za Szkolenie z zakresu Systemu Depilacji LYCON

Szanowni Państwo,

Pragniemy serdecznie podziękować Firmie Lycon za ogromne zaangażowanie, profesjonalizm i znakomita...

Podziękowanie za Szkolenie z zakresu Systemu Depilacji LYCON

Szanowni Państwo,

Pragniemy serdecznie podziękować Firmie Lycon za ogromne zaangażowanie, profesjonalizm i znakomita organizację szkolenia. Nasze podziękowanie jest szczególne ze względu na fakt, że nie obejmuje zakresu samego szkolenia, które było niezwykle uczące i wartościowe. Dotyczy również przyjacielskiej atmosfery jaka panowała, dobrych relacji, jakie się nawiązały, wspólnie spędzonego czasu. Ten pokaz jest doskonałym dowodem na to, że szkolenia nie są tylko miejscem nauki, ale także spotkaniem specjalistów, którzy chcą się podzielić tym co najcenniejsze – doświadczeniem.

Szkolenie może być wzorem dla innych.

Słowa ogromnego uznania kierujemy również dla wspaniałych Trenerek – P. Uli I P. Agnieszki, bez których sukces tego szkolenia byłby niemożliwy. Niesamowita wiedza, profesjonalizm, niespotykana życzliwość, uśmiech, pozytywna energia – za to wszystko z serca dziękujemy.

Mamy nadzieję, że niebawem będziemy mieli okazję się spotkać podczas organizacji kolejnych, równie udanych szkoleń. Z  najlepszymi życzeniami szybkiego spotkania

Pracownia Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

 

Lydia Jordane

Founder & CEO Managing Director Lycon Cosmetics

Thank you Lycon Polska for your wonderful professional organisation in everything you do. And you do it with the most beautiful smiles!

I love spending time with you and your team.

Go!...

Thank you Lycon Polska for your wonderful professional organisation in everything you do. And you do it with the most beautiful smiles!

I love spending time with you and your team.

Go! Lycon Polska. 

Katarzyna Rembelska

Wykładowca Społecznej Akademii Nauk w Warszawie, Redaktorka rubryki Medycyna Estetyczna Cabines Polska

„Szkolenia z zakresu depilacji LYCON  przygotowują profesjonalistów do pracy zgodnej ze światowymi standardami. Osiągniecie najwyższego zawodowego poziomu umożliwiają zajęcia...

„Szkolenia z zakresu depilacji LYCON  przygotowują profesjonalistów do pracy zgodnej ze światowymi standardami. Osiągniecie najwyższego zawodowego poziomu umożliwiają zajęcia merytoryczne i praktyczne poparte wieloletnim doświadczeniem edukatorów . Instruktorzy z międzynarodową praktyką, w czasie wzorowo realizowanych workshopów, poza umiejętnością wykonania procedur zabiegowych, przekazują wiedzę marketingową i psychologiczną niezbędną przy wykonywaniu usług wysokospecjalizowanych” .

Ewa Mielnicka

Miss Polski 2014

Serdeczne pozdrowienia dla całego zespołu Lycon oraz wielkie podziękowania za zaproszenie do poznania wszystkich niesamowitych zapachów Lycon oraz przygarnięcie do swojej drużyny. 

Serdeczne pozdrowienia dla całego zespołu Lycon oraz wielkie podziękowania za zaproszenie do poznania wszystkich niesamowitych zapachów Lycon oraz przygarnięcie do swojej drużyny. 

Magdalena Klepczuk

BR Viva!

Do salonu Lycon trafiłam już w zaawansowanej ciąży, kiedy brzuszek zaczął przeszkadzać w depilacji. Pomimo wrażliwej skóry zabieg był przyjemnością.

Cudowne zapachy...

Do salonu Lycon trafiłam już w zaawansowanej ciąży, kiedy brzuszek zaczął przeszkadzać w depilacji. Pomimo wrażliwej skóry zabieg był przyjemnością.

Cudowne zapachy wosków, przemiła obsługa oraz atmosfera. Dzięki namowom Pani Magdy zdecydowałam się po raz pierwszy na depilację okolic bikini woskiem za co jej bardzo dziękuję :-).

Dzięki tej depilacji czułam się komfortowo podczas porodu i bardzo ułatwiło mi higienie intymną w okresie połogu.

Po pierwszej wizycie byłam pewna że pozostanę stałą bywalczynią w salonie i nie wyobrażam sobie innego sposobu depilacji.

Marta

klientka salonu

Wyjątkowa delikatność zabiegu! Indywidualne podejście do klienta poprzez dobranie odpowiedniego wosku. W przystępnej cenie zabieg dobrany indywidualnie w związku z tym doświadczamy zabiegu...

Wyjątkowa delikatność zabiegu! Indywidualne podejście do klienta poprzez dobranie odpowiedniego wosku. W przystępnej cenie zabieg dobrany indywidualnie w związku z tym doświadczamy zabiegu luksusowego. Wosk jest bardzo naturalny i skuteczny. Niezwykłe połączenie siły i łagodności.

Po zabiegu czuję się lżejsza i szczuplejsza. 

NATALIA KUSIAK

BLOGERKA

Poczyniłam odkrycie życia. Późno, wiem, ale jednak: opalanie natryskowe w Salonie Flagowym LYCON. Ciało wygląda od razu jak po trzech treningach, buzia bez żadnego make upu znacznie lepiej....

Poczyniłam odkrycie życia. Późno, wiem, ale jednak: opalanie natryskowe w Salonie Flagowym LYCON. Ciało wygląda od razu jak po trzech treningach, buzia bez żadnego make upu znacznie lepiej. Czy to będzie moje nowe hobby? Możliwe! Ślady słońca bez opalania! Jestem w tym zakochana!

MONIKA STUKONIS

REDAKTOR NACZELNA MIESIĘCZNIKA PANI

Przyjemność, która natychmiast poprawia mi humor, to opalanie natryskowe. Działa jak prozac. Wchodzisz bez energii i życia, a wychodzisz rozpromieniona, jakbyś wróciła z egzotycznych...

Przyjemność, która natychmiast poprawia mi humor, to opalanie natryskowe. Działa jak prozac. Wchodzisz bez energii i życia, a wychodzisz rozpromieniona, jakbyś wróciła z egzotycznych wakacji w środku zimy. A jeśli robi to Pani Magda z LYCON w Elektrowni Powiśle w Warszawie, to masz gwarancję, że odcień opalenizny będzie dobrany perfekcyjnie.

Maria Fredro-Boniecka

Redaktorka, obecnie VOGUE

Wizyty w Lycon to duża przyjemność, a nawet relaks.

Bez bólu, efekt piękny i najlepsza obsługa w mieście!

Dziękuję Maria Fredro-Boniecka

Wizyty w Lycon to duża przyjemność, a nawet relaks.

Bez bólu, efekt piękny i najlepsza obsługa w mieście!

Dziękuję Maria Fredro-Boniecka

Maria Kowalczyk

Dziennikarka Vogue i blogerka nostressbeauty.pl

Nigdy nie myślałam, ze efekt po depilacji woskiem może być tak zachwycający. Nie dość, że Pani Magda Bednarska z precyzją jubilerską depiluje skórę co do włoska, to jeszcze tego samego...

Nigdy nie myślałam, ze efekt po depilacji woskiem może być tak zachwycający. Nie dość, że Pani Magda Bednarska z precyzją jubilerską depiluje skórę co do włoska, to jeszcze tego samego dnia, już kilka godzin po zabiegu mogę wskoczyć w seksowną małą czarną, nie ubierać rajstop i prezentować idealne gładkie nogi. Nie ma śladu zaczerwienienia! Sam zabieg zaczął po raz pierwszy w życiu sprawiać mi przyjemność ( depilacja przyjemność?!), bo Lycon to wosk, który nie szarpie i nie podrażnia nawet mojej ultraalergicznej skóry. I to nawet w ciąży!

Dodatkowy plus: włoski nie wrastają. A z zabiegu na zabieg odrasta ich coraz mniej i są coraz słabsze. Myślę, że ja już się uzależniłam od Lycona i pani Magdy i powoli zarażam tym wszystkie moje koleżanki. Ale to bardzo pozytywny nałóg…

Agnieszka Prokopowicz

Dziennikarka, autorka bloga bellateca.pl

….o Lycon

To miejsce, w którym przypominamy sobie, że kobiecość jest piękna, delikatna i całkowicie naturalna. Po latach złych doświadczeń z depilacją, nagle odkryłam...

….o Lycon

To miejsce, w którym przypominamy sobie, że kobiecość jest piękna, delikatna i całkowicie naturalna. Po latach złych doświadczeń z depilacją, nagle odkryłam miejsce, gdzie zapominam o lęku, bólu i nudzie. Cieszę się na każdą wizytę, bo wiem, że wyjdę stąd naprawdę zadowolona. 

ELLE

WOSKI NA MEDAL

Depilację w gabinetach testujemy od lat. Ale takiego miejsca jak The Waxing Bar brakowało nam zawsze. Prowadzi je Magda Bednarska. Doświadczenie zdobywała w londyńskich spa....

WOSKI NA MEDAL

Depilację w gabinetach testujemy od lat. Ale takiego miejsca jak The Waxing Bar brakowało nam zawsze. Prowadzi je Magda Bednarska. Doświadczenie zdobywała w londyńskich spa. Do Polski sprowadziła genialny wosk Lycon na bazie naturalnych olejków a depilację traktuje jak pielęgnację. W jej wykonaniu nawet brazylijskie bikini jest bezbolesne, superdokładne i bez ryzyka wrastania włosków.

www.wizaz.pl

Rewolucja

W porównaniu ze zwykłym woskiem, depilacja Lycon jest dużo mniej bolesna, a do tego skóra nie jest podrażniona i prawie w ogóle nie widać zaczerwienienia; jest...

Rewolucja

W porównaniu ze zwykłym woskiem, depilacja Lycon jest dużo mniej bolesna, a do tego skóra nie jest podrażniona i prawie w ogóle nie widać zaczerwienienia; jest to bardzo komfortowe np. przy depilacji pach – od razu można założyć koszulkę bez rękawów. Woski smakowicie pachną( wanilią, różą, truskawkami…) – byłam depilowana m.in. czekoladowym i zdecydowanie uprzyjemniło mi to zabieg. 

Maria Przybyszewska

www.finelife.pl,

LYCON. I po bólu ! (…)

Trudno uwierzyć, że ten zabieg może być tak przyjemny, a jednak, Lycon to absolutny hit tego lata. Kolorowe woski przypominające musy i sorbety...

LYCON. I po bólu ! (…)

Trudno uwierzyć, że ten zabieg może być tak przyjemny, a jednak, Lycon to absolutny hit tego lata. Kolorowe woski przypominające musy i sorbety zarówno z wyglądu jak i z zapachu- szczególnie kuszący jest ten czekoladowy- usuwają włoski już o długości 1 mm (…)

(…) Wizyta w Lycon to czysta przyjemność.

Przetestowałyśmy. Polecamy !
 

www.polki.pl

Wyobraź sobie bezbolesną depilację delikatnych stref woskiem o apetycznym zapachu i włoski, które odrastają dopiero po kilku tygodniach. Teraz ten sen stał się rzeczywistością!

...

Wyobraź sobie bezbolesną depilację delikatnych stref woskiem o apetycznym zapachu i włoski, które odrastają dopiero po kilku tygodniach. Teraz ten sen stał się rzeczywistością!

„ Lycon Hot Wax – nowa metoda depilacji”, www.polki.pl, 2011

Joanna Góra

Redaktor Naczelna SHAPE, HOT moda&shopping,

Nie ma nic przyjemnego w depilacji woskiem, zwłaszcza miejsc intymnych.

To była zawsze przykra konieczność.

Dlatego z całkowitym przekonaniem i ogromnym entuzjazmem polecam...

Nie ma nic przyjemnego w depilacji woskiem, zwłaszcza miejsc intymnych.

To była zawsze przykra konieczność.

Dlatego z całkowitym przekonaniem i ogromnym entuzjazmem polecam wszystkim Paniom depilację woskiem Lycon. Już sam wosk, jego konsystencja, zapach są niezwykle przyjemne, natomiast zabieg? Dla mnie to pielęgnacja na najwyższym poziomie, cieszę się, że jest już w Polsce.

To dla mnie odkrycie nr 1 tego roku! Polecam bardzo!