O nas

Magdalena Jachowicz-Bednarska i Kinga Hübner

Szanowni Klienci,
Jest nam niezmiernie miło, że marka LYCON została tak ciepło przyjęta na polskim rynku.
Dla nas wszystko zaczęło się od rozmów...

Szanowni Klienci,
Jest nam niezmiernie miło, że marka LYCON została tak ciepło przyjęta na polskim rynku.
Dla nas wszystko zaczęło się od rozmów przy kubku herbaty i kawy.
Połączyłyśmy siły i postanowiłyśmy rozpocząć kolorową przygodę z woskami LYCON.
Już od pięciu lat mamy przyjemność widzieć kolejne entuzjastyczne reakcje nowych klientów.
Ogromna to radość dla nas móc uczestniczyć w procesie szkolenia i doskonalenia Państwa umiejętności w zakresie depilacji ciała oraz być częścią Państwa sukcesów.
Dokładamy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na Państwa indywidualne potrzeby i przyczynić się do rozwoju Państwa działalności.
Dziękujemy za zaufanie

Paulina Kisser

Office Administration Manager

Firma LYCON to mój drugi dom, który miałam przyjemność budować od podstaw cegiełka po cegiełce. Jako Office Administration Manager całościowo organizuje,...

Firma LYCON to mój drugi dom, który miałam przyjemność budować od podstaw cegiełka po cegiełce. Jako Office Administration Manager całościowo organizuje, koordynuje i zarządzam pracą biura. Prywatnie miłośniczka wrestlingu i sportów siłowych.

Kinga Jachowicz-Jesiotr

Training Manager

Z firmą LYCON związana jestem od początku jej debiutu w Polsce.
Mam ogromną satysfakcję z bycia częścią zespołu, w którym niebagatelne znaczenie mają...

Z firmą LYCON związana jestem od początku jej debiutu w Polsce.
Mam ogromną satysfakcję z bycia częścią zespołu, w którym niebagatelne znaczenie mają otwartość, uczciwość oraz zaufanie. Moją prywatną pasją są podróże, dlatego zapraszam w podróż po kolorowym świecie LYCON, której celem są w pełni usatysfakcjonowani klienci.
Jako Training Manager kompleksowo zadbam o przygotowanie Państwa zespołu do profesjonalnej pracy z woskami LYCON. Dołożę wszelkich starań, aby proces szkolenia dostosować do indywidualnych potrzeb Państwa salonu.

Sławek Bednarski

Handlowiec

Iwona Pryba

Senior Trener LYCON

Profesjonalizm, perfekcja i indywidualne podejście do Klienta to moje trzy dewizy. Praca z produktami LYCON to brak obaw o jakość, która w tym przypadku jest...

Profesjonalizm, perfekcja i indywidualne podejście do Klienta to moje trzy dewizy. Praca z produktami LYCON to brak obaw o jakość, która w tym przypadku jest najwyższa z możliwych. Doświadczenie z produktami LYCON zdobyte przez lata pracy w zawodzie kosmetyczki sprawia, że jestem spokojna o zadowolenie Klienta. 100% pozytywnych opinii wystawianych zarówno przez osoby szkolone, jak i Klientów salonu to najlepszy dowód na to, że oferujemy to, co najlepsze. Daje mi to nieskrywaną satysfakcję z dobrze wykonywanej pracy. W życiu prywatnym jestem przeszczęśliwą mamą małej Mai i według męża – najwspanialszą żoną na świecie.

Agnieszka Modzelewska

Trener LYCON

Swoją przygodę z firmą LYCON rozpoczęłam w połowie 2014 roku. W kolorowych, pachnących woskach zakochałam się od nałożenia pierwszej łatki. Dziś jako Trenerka...

Swoją przygodę z firmą LYCON rozpoczęłam w połowie 2014 roku. W kolorowych, pachnących woskach zakochałam się od nałożenia pierwszej łatki. Dziś jako Trenerka zajmuję się też przeprowadzaniem szkoleń. Sprawia mi to dużą radość, ponieważ lubię pracować i przebywać z ludźmi. Na co dzień jestem energiczną i uśmiechniętą osobą.

Magda Bakuła

Trener LYCON

Moja przygoda z firmą Lycon rozpoczęła się 5 lat temu. Była to miłość od pierwszej łatki. 3 lata pracy w Spa dla mężczyzn utwierdziły...

Moja przygoda z firmą Lycon rozpoczęła się 5 lat temu. Była to miłość od pierwszej łatki. 3 lata pracy w Spa dla mężczyzn utwierdziły mnie w przekonaniu, że nawet z najcięższym włosem wosk Lycon bez problemu daje sobie radę. Zachwyt klientów i klientek oraz cudowne zapachy dodatkowo spotęgowały mój zachwyt. Nie wyobrażam już sobie pracy z innymi woskami.

Ula Sikorska

Trener LYCON

Magister kosmetologii z 4-letnim doświadczeniem. Pasjonatka dobrej kuchni, architektury i designu. Na co dzień motocyklistka i optymistka.
W zespole LYCON (jako...

Magister kosmetologii z 4-letnim doświadczeniem. Pasjonatka dobrej kuchni, architektury i designu. Na co dzień motocyklistka i optymistka.
W zespole LYCON (jako szkoleniowiec oraz kosmetolog w firmowym salonie TWB) jestem od ponad roku. LYCON to dla mnie nie tylko depilacja woskiem, ale również filozofia. Dzięki zespołowi już ponad rok mogę uczestniczyć w tej kolorowej przygodzie, rozwijając swoje horyzonty i doświadczenie, dając przy tym naszym klientom radość i satysfakcję. Czego chcieć więcej?

Ewa Monika Leszczyński

Trener LYCON, właścicielka salonu firmowego The Waxing Bar - Centrum Depilacji w Białymstoku

Połączyło nas indywidualne podejście, zaangażowanie i przede wszystkim pasja. Wiem, że tworzymy team. Zaiskrzyło od pierwszego spotkania.
Od kilku lat prowadzę...

Połączyło nas indywidualne podejście, zaangażowanie i przede wszystkim pasja. Wiem, że tworzymy team. Zaiskrzyło od pierwszego spotkania.
Od kilku lat prowadzę The Waxing Bar w Białymstoku, gdzie wykonuję zabiegi depilacji LYCON. To miejsce to również centrum szkoleniowe. Jeśli Warszawa Państwu nie po drodze, zapraszam do Białegostoku.
Jestem dumna, że mogę współpracować z Lycon Polska.

Karolina Tworzewska

TRENER LYCON, właścicielka salonów firmowych Lycon Waxroom oraz The Waxing Bar

Moją przygodę z firmą Lycon miałam zaszczyt rozpocząć na samym początku jej istnienia na polskim rynku. Poza Lycon Polska miałam też okazję współpracować z...

Moją przygodę z firmą Lycon miałam zaszczyt rozpocząć na samym początku jej istnienia na polskim rynku. Poza Lycon Polska miałam też okazję współpracować z Lycon Canada w Toronto, co było niezwykle rozwijającym doświadczeniem. Po siedmiu latach pracy w zawodzie postanowiłam ziścić moje marzenie i otworzyć własny salon. Wiedziałam, że musi to być miejsce związane z produktami Lycon.

Depilacja woskami Lycon jest dla mnie czymś dużo więcej niż jedynie zabiegiem usuwania owłosienia. To pewien rytuał zarówno dla ciała, jak i duszy. To podwyższanie poczucia własnej wartości, komfortu, a także przełamywanie barier zasianych jedynie w naszych głowach. Uwielbiam dbać o moich klientów i doceniam dane mi przez nich zaufanie.

Praca trenerki daje mi natomiast niebywałą satysfakcję z dzielenia się moją pasją z innymi oraz dumę z bycia częścią najlepszego i najbardziej profesjonalnego miejsca depilacji w naszym kraju.

Anna Kordowska

Specjalista ds depilacji

Do zespołu Lycon dołączyłam we wrześniu 2015 roku jako recepcjonistka. Podczas pracy na stanowisku administracyjnym uczęszczałam zaocznie na studia kosmetogii....

Do zespołu Lycon dołączyłam we wrześniu 2015 roku jako recepcjonistka. Podczas pracy na stanowisku administracyjnym uczęszczałam zaocznie na studia kosmetogii. Kosmetyka jest moją pasją, którą chciałam uzupełnić odpowiednim wykształceniem. Woski Lycon pokochałam od pierwszego szkolenia i już wtedy wiedziałam, że jest to miłość odwzajemniona. Cel miałam jeden. I stało się! Oto po ukończeniu studiów zostałam w Lycon Specjalistką ds. depilacji. I naprawdę uwielbiam swoją pracę.

Marta Skwarek

Recepcjonistka

Moja przygoda z firmą...

Moja przygoda z firmą LYCON rozpoczęła się w październiku 2014 roku. Szybko pochłonęły mnie cudowna atmosfera i profesjonalizm panujące w firmie. Można było mnie spotkać w sercu LYCON na recepcji. Tu każdego dnia witałam się z Państwem osobiście lub przez telefon. Prywatnie jestem osobą zdeterminowaną i dążącą do obranego celu.
W tym roku (2015) podjęłam wyzwanie poprawienia matury, aby dostać się na wymarzone studia medyczne. Kierunek: kardiochirurgia. Marzenia się spełniają i od października jestem studenką na kierunku lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Na recepcji będę się teraz pojawiała tak często jak tylko pozwolą mi na to bardzo wymagające studia.

Iga Jochan

Recepcjonistka

Jestem studentką psycholigii klinicznej, praca w recepcji w firmie LYCON miała być jedynie dodatkowym zajęciem. Jednak po kilku tygodniach przebywania z zespołem LYCON...

Jestem studentką psycholigii klinicznej, praca w recepcji w firmie LYCON miała być jedynie dodatkowym zajęciem. Jednak po kilku tygodniach przebywania z zespołem LYCON coś się we mnie zmieniło. Zakochałam się w zapachach wosków i skuteczności wszystkich produktów, a regularne przebywanie z tak niesamowicie inspirującymi ludźmi sprawiło, że praca stała sie moją pasją i przeszła na pierwsze miejsce. Teraz planuję wstać zza biurka i stanąć przy fotelu. 

Ula Koss

Redaktorka i korektorka tekstów

Z firmą LYCON związałam się z kilku powodów. Jako chemiczka bardzo doceniam najwyższej jakości składniki użyte w produktach LYCON. Dla mnie jako weganki ważne...

Z firmą LYCON związałam się z kilku powodów. Jako chemiczka bardzo doceniam najwyższej jakości składniki użyte w produktach LYCON. Dla mnie jako weganki ważne jest również, że kosmetyki LYCON nie są testowane na zwierzętach. Dodajmy do tego profesjonalną kadrę oraz niesamowitą atmosferę panującą w firmie i wreszcie: skuteczność wosków, a także ich obłędne zapachy i kolory.
Dziś zajmuję się redakcją i korektą tekstów powstałych w naszej firmie. I naprawdę: uwielbiam to, co robię.