O nas

Magdalena Jachowicz-Bednarska

ZAŁOŻYCIEL/ PREZES ZARZĄDU/ MASTER TRENER

Szanowni Klienci,
Jest nam niezmiernie miło, że marka LYCON została tak ciepło przyjęta na polskim rynku.
Już od dziesięciu lat trwa ta kolorowa...

Szanowni Klienci,
Jest nam niezmiernie miło, że marka LYCON została tak ciepło przyjęta na polskim rynku.
Już od dziesięciu lat trwa ta kolorowa przygoda z produktami LYCON. Niezmiennie, z wielką przyjemnością, każdego dnia widzimy kolejne, entuzjastyczne reakcje nowych klientów.
Ogromna to radość dla nas móc uczestniczyć w procesie szkolenia i doskonalenia Państwa umiejętności w zakresie depilacji ciała, stylizacji brwi, masażu, opalania natryskowego oraz być częścią Państwa sukcesów.
Dokładamy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na Państwa indywidualne potrzeby i przyczynić się do rozwoju Państwa działalności.
Dziękujemy za zaufanie.

AGNIESZKA PROKOPOWICZ

PROMOCJA, MARKETING, MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Poznałam LYCON 10 lat temu, kiedy startował w Polsce. Spotkałam ludzi, którzy jakość i uczciwość stawiają ponad wszystko, dla których praca ma głęboki sens a dostarczanie...

Poznałam LYCON 10 lat temu, kiedy startował w Polsce. Spotkałam ludzi, którzy jakość i uczciwość stawiają ponad wszystko, dla których praca ma głęboki sens a dostarczanie najlepszej jakości usług jest ich przyjemnością. Pokochałam LYCON. Od dekady wspieram firmę i jej kibicuję. Dziś to nie tylko światowy lider depilacji, ale cała gama niezwykłych zabiegów i produktów - od opalania natryskowego, stylizacji brwi, po masaże ciała i kosmetyki SPA. Od 2020 roku jestem na stałe w drużynie.

Sławek Bednarski

Handlowiec

Praca w firmie Lycon Polska to dla mnie wielka przyjemność. Jestem częścią tego projektu od samego początku. Przez pierwszych kilka lat wspierałem działania firmy na odległość. Od pewnego czasu...

Praca w firmie Lycon Polska to dla mnie wielka przyjemność. Jestem częścią tego projektu od samego początku. Przez pierwszych kilka lat wspierałem działania firmy na odległość. Od pewnego czasu koordynuje wysyłkę, dbając aby produkty docierały do Państwa w całości i na czas. Poza pracą w Lycon spełniam się jako mąż, tato i rysownik satyryczny, od 2010 roku zrzeszony w Stowarzyszeniu Polskich Artystów Karykatury- SPAK. Moją ogromną pasją jest misja chrześcijańska w którą jestem zaangażowany od wielu lat. 

Michał Lenart

HANDLOWIEC

Do firmy Lycon Polska dołączyłem wiosną 2020 roku.

Od tego czasu dbam o sprawną wysyłkę. Wystawiam dokumenty finansowe, koordynuję przepływ zamówień i korespondencji.

...

Do firmy Lycon Polska dołączyłem wiosną 2020 roku.

Od tego czasu dbam o sprawną wysyłkę. Wystawiam dokumenty finansowe, koordynuję przepływ zamówień i korespondencji.

To ja odzywam się często w słuchawce kiedy składasz zamówienie telefonicznie. Dbam aby produkty doszły na czas i chętnie pomagam kiedy pomoc jest potrzebna..

Prywatnie, szczęśliwy mąż i tata… ciekawy świata analityk finansowy, którego największą pasją są podróże oraz sport.

Ewa Borys

RECEPCJA, ADMINISTRACJA

W Firmie LYCON urzekła mnie atmosfera, którą tworzą ludzie tam pracujący; przyjaźni, pomocni, profesjonalni, zaangażowani w 100% w to co robią. Ogromną radość sprawia mi obserwowanie...

W Firmie LYCON urzekła mnie atmosfera, którą tworzą ludzie tam pracujący; przyjaźni, pomocni, profesjonalni, zaangażowani w 100% w to co robią. Ogromną radość sprawia mi obserwowanie zadowolenia i satysfakcji klientów, którzy nieustannie do nas wracają. W firmie spełniam się w pracy biurowej i administracyjnej, chętnie Państwu pomogę zarezerwować szkolenie lub odpowiem na wszelkie pytania. Prywatnie jestem mamą dwóch dorosłych już córek. Jestem miłośniczką psów. W wolnych chwilach oddaje się mojej pasji - wyczarowywaniu kolorowych chust na szydełku.

Agnieszka Modzelewska

Trener LYCON

Swoją przygodę z firmą LYCON rozpoczęłam w połowie 2014 roku. W kolorowych, pachnących woskach zakochałam się od nałożenia pierwszej łatki. Dziś jako Trenerka...

Swoją przygodę z firmą LYCON rozpoczęłam w połowie 2014 roku. W kolorowych, pachnących woskach zakochałam się od nałożenia pierwszej łatki. Dziś jako Trenerka zajmuję się też przeprowadzaniem szkoleń. Sprawia mi to dużą radość, ponieważ lubię pracować i przebywać z ludźmi. Na co dzień jestem energiczną i uśmiechniętą osobą.

Dilrukshi Kędzierska

KOSMETOLOG

Pochodzę ze Sri Lanki, gdzie przesiąknęłam holistycznym podejściem do pielęgnacji. Od piętnastu lat...
Pochodzę ze Sri Lanki, gdzie przesiąknęłam holistycznym podejściem do pielęgnacji. Od piętnastu lat zajmuję się kosmetologią. Wykonuję zabiegi depilacji ciała woskiem, stylizacji brwi, opalania natryskowego i masżu. Pomagam relaksować się moim klientom podczas zabiegów i podtrzymywać ogólny dobry stan organizmu. Przez ostatnie lata pracowałam w najlepszych światowych klinikach spa na Sri Lance i na Malediwach. Od kilku lat mieszkam w Polsce i zapraszam na zabiegi  do Salonu Flagowego Lycon w Elektrowni Powiśle.

Kinga Łaziuk

kOSMETOLOG

Dołączyłam do Lycon w lutym 2021. Cieszę się, że w tak wyjątkowym zespole mogę realizować swoją pasję którą jest dbanie o drugiego człowieka, jego urodę i dobre samopoczucie. Jestem...

Dołączyłam do Lycon w lutym 2021. Cieszę się, że w tak wyjątkowym zespole mogę realizować swoją pasję którą jest dbanie o drugiego człowieka, jego urodę i dobre samopoczucie. Jestem mgr. Kosmetologii a w zawodzie pracuję 4 lata. Charakteryzuje mnie cierpliwość, precyzja i opanowanie. Wosk Lycon uwielbiam za jego różnorodność i za to że dzięki niemu mogę sprostać potrzebom każdej klientki.

Ula Koss

Redaktorka i korektorka tekstów

Z firmą LYCON związałam się z kilku powodów. Jako chemiczka bardzo doceniam najwyższej jakości składniki użyte w produktach LYCON. Dla mnie jako weganki ważne...

Z firmą LYCON związałam się z kilku powodów. Jako chemiczka bardzo doceniam najwyższej jakości składniki użyte w produktach LYCON. Dla mnie jako weganki ważne jest również, że kosmetyki LYCON nie są testowane na zwierzętach. Dodajmy do tego profesjonalną kadrę oraz niesamowitą atmosferę panującą w firmie i wreszcie: skuteczność wosków, a także ich obłędne zapachy i kolory.
Dziś zajmuję się redakcją i korektą tekstów powstałych w naszej firmie. I naprawdę: uwielbiam to, co robię.

Anna Szumlańska

KOSMETOLOG - Trener LYCON

Swoją przygodę z firmą LYCON rozpoczęłam prawie rok temu. W kolorowych, pachnących woskach zakochałam się już od nałożenia pierwszej łatki. Dziś nie tylko pracuję z klientami, ale...

Swoją przygodę z firmą LYCON rozpoczęłam prawie rok temu. W kolorowych, pachnących woskach zakochałam się już od nałożenia pierwszej łatki. Dziś nie tylko pracuję z klientami, ale również zajmuję się  prowadzeniem szkoleń. Sprawia mi to dużą radość, ponieważ lubię pracować i przebywać z ludźmi. A szkolenie nowych osób, które chcą pracować na  woskach Lycon sprawia mi ogromną satysfakcję. Na co dzień jestem  energiczną i uśmiechniętą żoną i mamą dwóch cudownych nastolatków.Pasjonują mnie podróże,szczególnie lubię odkrywać nowe zakątki Francji, poza tym interesuje się modą i literaturą. Uwielbiam gotować oraz piec dla rodziny i przyjaciół- beza Pavlova to mój popisowy deser.