NEWS

Agnieszka Prokopowicz, Magdalena Jachowicz-Bednarska i Aleksandra Buława

Już za chwilę rusza projekt SUKCES W BRANŻY BEAUTY

Sukces w Branży Beauty to cykl webinarów zamkniętych w pakietach dla kosmetologów, właścicieli salonów i studentów. Jednocześnie dla początkujących, średnio i wysoko zaawansowanych (Basic, Master, Expert). Program jest odpowiedzią na ich potrzeby.

Uczestniczki szkolenia LMA z prowadzącą Alicją Gotowczyc

Kolejna sesja Lycon Manager`s Academy za nami

Kolejna sesja szkolenia menedżerskiego za nami. Dowiedziałyśmy się kim jest dobry szef, jaki jest prawdziwy lider i jak przedstawiamy zasady, które mają obowiązywać w naszej firmie. Fantastyczne, rozwijające szkolenie! Za miesiąc kolejne!

Pierwszy zjazd Lycon Managers Academy 2022

Ruszyła LYCON Managers Academy

Ruszyła kolejna edycja LYCON MANAGER?S ACADEMY! Na pierwszym, trzydniowym zjeździe, zajmowałyśmy się poznawaniem siebie i otaczających nas osób. Na kolejnych jednodniowych spotkaniach będziemy budowały i wzmacniały umiejętności menadżerskie.

Nasze kursantki styczniowego szkolenia

Szkolenia z opalania natryskowego

Wiecie, że możecie zrobić u nas szkolenie z opalania natryskowego SprayTan? Pokażemy jak sprawić, by ciało wyglądało na naturalnie muśnięte słońcem, wytłumaczymy jak dobierać kolor opalenizny do fenotypu klientki.

Spokojnych, dobrych Świąt!

Kochani Klienci! Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że kolejny rok byliśmy razem, a nasze produkty i usługi służyły Wam przez cały ten czas. Życzymy Wam dobrych, spokojnych Świąt! Mamy nadzieję, że spędzicie piękny czas z bliskimi i znajdziecie też chwilę dla si

LYCON POLSKA na Kiermaszu Charytatywnym SHOM

Na zaproszenie Jej Ekscelencji Ambasador Australii Tricii Broderick wzięliśmy udział w 14-tym kiermaszu charytatywnym, organizowanym przez Stowarzyszenie SHOM. Tegoroczny Charity Bazaar odbył się na PGE Stadionie Narodowym.

Jesienne wyjście do Teatru Wielkiego

Każdego roku staramy się spotkać jeszcze przed świętami i spędzić wspólny, firmowy, ciepły czas. W tym roku, z pracownikami firmy i naszymi Instruktorkami udaliśmy się do Teatru Wielkiego Opery Narodowej na "Fidelio" Ludwiga van Beethovena.

Zjazd Instruktorek LYCON w Warszawie

To był fantastyczny dzień. 18 września do stolicy przyjechały mistrzynie depilacji Lycon, czyli Najlepsze z Najlepszych, nasze Instruktorki z całej Polski. Zaczęłyśmy o poranku a skończyłyśmy... o świcie!