NEWS

Agnieszka Prokopowicz, Magdalena Jachowicz-Bednarska i Aleksandra Buława

Projekt SUKCES W BRANŻY BEAUTY

Sukces w Branży Beauty to cykl webinarów zamkniętych w pakietach dla kosmetologów, właścicieli salonów i studentów. Jednocześnie dla początkujących, średnio i wysoko zaawansowanych (Basic, Master, Expert). Program jest odpowiedzią na ich potrzeby.

Nasze kursantki styczniowego szkolenia

Szkolenia z opalania natryskowego

Wiecie, że możecie zrobić u nas szkolenie z opalania natryskowego SprayTan? Pokażemy jak sprawić, by ciało wyglądało na naturalnie muśnięte słońcem, wytłumaczymy jak dobierać kolor opalenizny do fenotypu klientki.

LYCON POLSKA na Kiermaszu Charytatywnym SHOM

Na zaproszenie Jej Ekscelencji Ambasador Australii Tricii Broderick wzięliśmy udział w 14-tym kiermaszu charytatywnym, organizowanym przez Stowarzyszenie SHOM. Tegoroczny Charity Bazaar odbył się na PGE Stadionie Narodowym.

Jesienne wyjście do Teatru Wielkiego

Każdego roku staramy się spotkać jeszcze przed świętami i spędzić wspólny, firmowy, ciepły czas. W tym roku, z pracownikami firmy i naszymi Instruktorkami udaliśmy się do Teatru Wielkiego Opery Narodowej na "Fidelio" Ludwiga van Beethovena.

Zjazd Instruktorek LYCON w Warszawie

To był fantastyczny dzień. 18 września do stolicy przyjechały mistrzynie depilacji Lycon, czyli Najlepsze z Najlepszych, nasze Instruktorki z całej Polski. Zaczęłyśmy o poranku a skończyłyśmy... o świcie!