NEWS

Premiera Lycon Skin

Bioceutyczna pielęgnacja skóry LYCON Skin dostarcza kompleksowe składniki "super bohaterów" w nowej technologii LYCON Adaptive Skin Science. Technologia ta sprawia, że każdy produkt jest wieloaspektowy i wielofunkcyjny, co zmienia paradygmat tego, jak

LYCO-BRONZE TENT

Już w sprzedaży LYCO-BRONZE TENT. Nie masz oddzielnego pomieszczenia do wykonania zabiegu opalania natryskowego? Teraz mamy dla Ciebie rozwiązanie, dla Twojej wygody i komfortu Twojej klientki wykonuj zabieg Lyco-Bronze w namiocie. Kompaktowy, łatwy w tr

Szkolenia z opalania natryskowego

Wiecie, że możecie zrobić u nas szkolenie z opalania natryskowego SprayTan? Pokażemy jak sprawić, by ciało wyglądało na naturalnie muśnięte słońcem, wytłumaczymy jak dobierać kolor opalenizny do fenotypu klientki.

LYCON POLSKA na Kiermaszu Charytatywnym SHOM

Na zaproszenie Jej Ekscelencji Ambasador Australii Tricii Broderick wzięliśmy udział w 14-tym kiermaszu charytatywnym, organizowanym przez Stowarzyszenie SHOM. Tegoroczny Charity Bazaar odbył się na PGE Stadionie Narodowym.

Jesienne wyjście do Teatru Wielkiego

Każdego roku staramy się spotkać jeszcze przed świętami i spędzić wspólny, firmowy, ciepły czas. W tym roku, z pracownikami firmy i naszymi Instruktorkami udaliśmy się do Teatru Wielkiego Opery Narodowej na "Fidelio" Ludwiga van Beethovena.

Zjazd Instruktorek LYCON w Warszawie

To był fantastyczny dzień. 18 września do stolicy przyjechały mistrzynie depilacji Lycon, czyli Najlepsze z Najlepszych, nasze Instruktorki z całej Polski. Zaczęłyśmy o poranku a skończyłyśmy... o świcie!