NEWS

O depilacji LYCON w Zwierciadle

Ostatnio naszą depilację intymną opisało Zwierciadło. Na stronie zwierciadlo.pl czytamy, że o depilacji intymnej krążą mity. Jedni uważają ją zwykłą potrzebę higieniczną, inni jej efekt mają za bardzo zmysłowy. Są tacy, którzy nie chcą nawet sprawdzić. Ch

Instagram Nostressbeauty

Dziennikarka VOGUE poleca depilację LYCON

Nasz salon flagowy w Elektrowni Powiśle odwiedziła dziś dziennikarka VOGUE i autorka bloga urodowego Nostressbeauty Maria Kowalczyk. Zobaczcie jak pięknie opisuje depilację Lycon!

CLAUDIA poleca naszą piankę samoopalającą

Magazyn Claudia rekomenduje naszą piankę samoopalającą na swoim Instagramie! Tak, to prawda - z naszą pianką i rękawicą do rozprowadzenia jej na ciele - będzie to proste i przyjemne! A żel Aloe Vera idealnie nawilży skórę! Dziękujemy!

O naszym masażu pisze ELLEMAN.pl

W jesiennym zestawieniu najprzyjemniejszych miejsc, gdzie mężczyźni znajdą wspaniałe masaże, który ukazał się na portalu ELLEMAN.pl, jest nasz salon flagowy w Elektrowni Powiśle w Warszawie!

avanti24.pl

O naszym opalaniu natryskowym pisze AVANTI24.pl Naturalna i trwała opalenizna nawet zimą? Ta metoda opalania jest jak słońce w sprayu!

Kocham opalanie natryskowe

Latem stanęłam na progu salonu Lycon w Elektrowni Powiśle i uznałam: raz kozie śmierć. Dziewczyny zapewniały, że przez lata wiele się zmieniło w branży opalających produktów i teraz efekt jest świetny - nasz zabieg opalania natryskowego testuje Bellateca.

Konsekwencje depilacji. Jak uniknąć wrastających włosków

Włosy po depilacji mogą być tak bardzo osłabione, że trudno jest im się przebić przez naskórek. Zaczynają więc rosnąć w poprzek. Włoski są wtedy widoczne pod skórą. Ale mogą też zakręcić się w mieszku włosowym i spowodować stan zapalny.