Strefa klienta

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Zamówienia realizowane są w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Całkowity czas realizacji zamówienia = (potwierdzenie opłaty + przygotowanie + zapakowanie + wysłanie + czas dostawy) wynosi:

Kurier DHL - Całkowity czas realizacji zamówienia od 2 do 4 dni roboczych.

Całkowity czas realizacji zamówienia (dostawy przesyłki) jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia (w przypadku dostawy płatnej Za pobraniem płatne kurierowi), a w przypadku płatności przelewem zwykłym lub płatności elektronicznej od momentu zaksięgowania wpłaty od Klienta, aż do momentu w którym Klient wszedł w posiadanie zamówienia lub wskazana przez Klienta osoba weszła w posiadanie zamówienia.

Czas dostarczenia przesyłki przez Kuriera DHL wynosi od 1 do 2 dni roboczych od momentu jej nadania. Najczęściej już następnego dnia od nadania przesyłka znajduje się u najbliższego dla odbiorcy przedstawiciela firmy kurierskiej. Aby kurier dostarczył przesyłkę wymagana jest obecność pod wskazanym adresem dostawy osoby upoważnionej do odbioru zamówienia. Kurier dostarcza przesyłki od godziny 8.00 do 18.00. W przypadku nieobecności adresata (lub osoby upoważnionej) lub odmowy przyjęcia przesyłki za pobraniem Kurier ma obowiązek jeden raz ponowić próbę dostarczenia przesyłki. Jeśli ponownie nie zastanie adresata lub nastąpi ponowna odmowa zapłaty za przesyłkę paczka zostanie zwrócona do nadawcy. Za ponowne przesłanie Zamówienia zostanie doliczony kolejny koszt dostawy.

BEZPŁATNA DOSTAWA

Przy zamówieniach o wartości powyżej 500 PLN brutto paczkę dostarczymy Państwu na nasz koszt.

Pod uwagę brana jest ostateczna wartość zamówienia, po uwzględnieniu dodatkowych rabatów. Bezpłatna dostawa organizowana jest na terytorium Polski.

KOSZT DOSTAWY

Koszt dostawy kurierem DHL wynosi 20,00 PLN zarówno dla przesyłek przedpłaconych jak i przesyłek za pobraniem.