SZKOLENIA

Program szkoleń

PROGRAM SZKOLEŃ

Szkolenia z zakresu systemu depilacji Lycon

System Lycon to najnowocześniejsza i niezwykle efektywna depilacja. Szkolenia z zakresu systemu depilacji Lycon umożliwią Państwu nabycie umiejętności niezbędnych do wykonania szybkiej, precyzyjnej oraz niemal bezbolesnej depilacji.

Na warsztatach zwracamy uwagę na technikę i higienę pracy, omawiamy prawidłowe wykorzystanie produktów, dyskutujemy o komforcie klienta, a także wymieniamy się doświadczeniem dotyczącym trudnych sytuacji spotykanych w codziennej pracy. Zastanawiamy się również wspólnie, jak system Lycon dopasować do indywidualnych potrzeb Państwa gabinetu kosmetycznego lub spa.

Stopień 1. – Wprowadzenie do systemu depilacji Lycon

Szkolenie obejmuje część teoretyczną oraz część warsztatową.

Część teoretyczna to czas zdobywania wiedzy na temat bogatej gamy wosków oraz produktów Lycon. Część warsztatowa wypełniona jest zabiegami depilacji twarzy oraz ciała, które uczestniczki wykonują na sobie nawzajem. Przetestowanie na sobie produktów Lycon jest konieczne, aby móc w przyszłości zarekomendować zabieg potencjalnym klientom. Podczas tej części uczymy się poprawnej aplikacji oraz usuwania łatek wosku, utrwalamy wiedzę na temat zastosowania poszczególnych preparatów Lycon, omawiamy wykorzystanie właściwości wosków na poszczególnych partiach ciała.

Na zakończenie szkolenia następuje prezentacja zabiegu brazylian, który jest tematem szkolenia 2. stopnia.

Ukończ szkolenie pierwszego stopnia, aby stać się specjalistą depilacji ciała woskiem!


Stopień 2. – Depilacja brazylijska systemem Lycon

Szkolenie rozpoczyna się podsumowaniem doświadczeń uczestniczek od momentu ukończenia szkolenia pierwszego stopnia. Jest to idealny czas na zadanie nurtujących pytań oraz rozwianie wszelkich wątpliwości.

Po części wstępnej odbywa się prezentacja zabiegu, a następnie – część warsztatowa, podczas której uczestniczki wykonują depilację brazylijską samodzielnie lub z pomocą Trenerki Lycon. Zgodnie z praktyką stosowaną w Lycon uczestniczki wykonują zabiegi na sobie nawzajem, tak aby zrozumienie specyfiki zabiegu wynikało z poznania odczuć jemu towarzyszącym.

Podczas szkolenia omawiamy najnowsze techniki pracy oraz zasady depilacji okolic intymnych. Definiujemy czynniki wpływające na komfort klientki, a także podpowiadamy, jakie elementy ułatwiają pracę osobie wykonującej zabieg.

Ukończ szkolenie drugiego stopnia, aby pogłębić wiedzę na temat depilacji oraz rozszerzyć zakres wykonywanych zabiegów.


Stopień 3. – Depilacja boyzilian systemem Lycon

Szkolenie składa się z prezentacji zabiegu oraz części warsztatowej, podczas której uczestniczka wykonuje depilację boyzilian zaproszonemu przez siebie modelowi. Trenerka Lycon towarzyszy, służąc swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

Podczas szkolenia omawiamy najnowsze techniki pracy oraz zasady depilacji okolic intymnych. Definiujemy czynniki wpływające na komfort klienta, a także podpowiadamy, jakie elementy ułatwiają pracę osobie wykonującej zabieg.

Ukończ szkolenie trzeciego stopnia, aby stać się specjalistą depilacji ciała zarówno kobiet, jak i mężczyzn!