O nas

Magdalena Jachowicz-Bednarska i Kinga Hübner

Szanowni Klienci,
Jest nam niezmiernie miło, że marka LYCON została tak ciepło przyjęta na polskim rynku.
Dla nas wszystko zaczęło się od rozmów przy kubku herbaty i kawy.
...

Szanowni Klienci,
Jest nam niezmiernie miło, że marka LYCON została tak ciepło przyjęta na polskim rynku.
Dla nas wszystko zaczęło się od rozmów przy kubku herbaty i kawy.
Połączyłyśmy siły i postanowiłyśmy rozpocząć kolorową przygodę z woskami LYCON.
Już od pięciu lat mamy przyjemność widzieć kolejne entuzjastyczne reakcje nowych klientów.
Ogromna to radość dla nas móc uczestniczyć w procesie szkolenia i doskonalenia Państwa umiejętności w zakresie depilacji ciała oraz być częścią Państwa sukcesów.
Dokładamy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na Państwa indywidualne potrzeby i przyczynić się do rozwoju Państwa działalności.
Dziękujemy za zaufanie

Paulina Jachowicz-Kisser

Key Account Manager

Firma LYCON to mój drugi dom, który miałam przyjemność budować od podstaw cegiełka po cegiełce. Jako Key Account Manager i Manager Salonu Firmowego koordynuję pracę w firmie i dbam o...

Firma LYCON to mój drugi dom, który miałam przyjemność budować od podstaw cegiełka po cegiełce. Jako Key Account Manager i Manager Salonu Firmowego koordynuję pracę w firmie i dbam o sprawną i profesjonalną obsługę klientów. Prywatnie miłośniczka wrestlingu i sportów siłowych.

Kinga Jachowicz-Jesiotr

Training Manager

Z firmą LYCON związana jestem od początku jej debiutu w Polsce.
Mam ogromną satysfakcję z bycia częścią zespołu, w którym niebagatelne znaczenie mają otwartość, uczciwość oraz...

Z firmą LYCON związana jestem od początku jej debiutu w Polsce.
Mam ogromną satysfakcję z bycia częścią zespołu, w którym niebagatelne znaczenie mają otwartość, uczciwość oraz zaufanie. Moją prywatną pasją są podróże, dlatego zapraszam w podróż po kolorowym świecie LYCON, której celem są w pełni usatysfakcjonowani klienci.
Jako Training Manager kompleksowo zadbam o przygotowanie Państwa zespołu do profesjonalnej pracy z woskami LYCON. Dołożę wszelkich starań, aby proces szkolenia dostosować do indywidualnych potrzeb Państwa salonu.

Iwona Pryba

Senior Trener LYCON

Profesjonalizm, perfekcja i indywidualne podejście do Klienta to moje trzy dewizy. Praca z produktami LYCON to brak obaw o jakość, która w tym przypadku jest najwyższa z możliwych....

Profesjonalizm, perfekcja i indywidualne podejście do Klienta to moje trzy dewizy. Praca z produktami LYCON to brak obaw o jakość, która w tym przypadku jest najwyższa z możliwych. Doświadczenie z produktami LYCON zdobyte przez lata pracy w zawodzie kosmetyczki sprawia, że jestem spokojna o zadowolenie Klienta. 100% pozytywnych opinii wystawianych zarówno przez osoby szkolone, jak i Klientów salonu to najlepszy dowód na to, że oferujemy to, co najlepsze. Daje mi to nieskrywaną satysfakcję z dobrze wykonywanej pracy. W życiu prywatnym jestem przeszczęśliwą mamą małej Mai i według męża – najwspanialszą żoną na świecie.

Agnieszka Modzelewska

Trener LYCON

Swoją przygodę z firmą LYCON rozpoczęłam w połowie 2014 roku. W kolorowych, pachnących woskach zakochałam się od nałożenia pierwszej łatki. Dziś jako Trenerka zajmuję się też...

Swoją przygodę z firmą LYCON rozpoczęłam w połowie 2014 roku. W kolorowych, pachnących woskach zakochałam się od nałożenia pierwszej łatki. Dziś jako Trenerka zajmuję się też przeprowadzaniem szkoleń. Sprawia mi to dużą radość, ponieważ lubię pracować i przebywać z ludźmi. Na co dzień jestem energiczną i uśmiechniętą osobą. Pasjonują mnie podróże, sport, taniec oraz dobre brzmienie gitary elektrycznej.

Ula Sikorska

Trener LYCON

Magister kosmetologii z 4-letnim doświadczeniem. Pasjonatka dobrej kuchni, architektury i designu. Na co dzień motocyklistka i optymistka.
W zespole LYCON (jako szkoleniowiec oraz kosmetolog w...

Magister kosmetologii z 4-letnim doświadczeniem. Pasjonatka dobrej kuchni, architektury i designu. Na co dzień motocyklistka i optymistka.
W zespole LYCON (jako szkoleniowiec oraz kosmetolog w firmowym salonie TWB) jestem od ponad roku. LYCON to dla mnie nie tylko depilacja woskiem, ale również filozofia. Dzięki zespołowi już ponad rok mogę uczestniczyć w tej kolorowej przygodzie, rozwijając swoje horyzonty i doświadczenie, dając przy tym naszym klientom radość i satysfakcję. Czego chcieć więcej?

Ewa Monika Leszczyński

Trener LYCON

Połączyło nas indywidualne podejście, zaangażowanie i przede wszystkim pasja. Wiem, że tworzymy team. Zaiskrzyło od pierwszego spotkania.
Od kilku lat prowadzę The Waxing Bar w...

Połączyło nas indywidualne podejście, zaangażowanie i przede wszystkim pasja. Wiem, że tworzymy team. Zaiskrzyło od pierwszego spotkania.
Od kilku lat prowadzę The Waxing Bar w Białymstoku, gdzie wykonuję zabiegi depilacji LYCON. To miejsce to również centrum szkoleniowe. Jeśli Warszawa Państwu nie po drodze, zapraszam do Białegostoku.
Jestem dumna, że mogę współpracować z Lycon Polska.

Marta Skwarek

Recepcjonistka

Moja przygoda z firmą LYCON rozpoczęła się w październiku 2014 roku. Szybko pochłonęły mnie cudowna atmosfera i profesjonalizm panujące w firmie. Można było mnie spotkać w sercu LYCON na...

Moja przygoda z firmą LYCON rozpoczęła się w październiku 2014 roku. Szybko pochłonęły mnie cudowna atmosfera i profesjonalizm panujące w firmie. Można było mnie spotkać w sercu LYCON na recepcji. Tu każdego dnia witałam się z Państwem osobiście lub przez telefon. Prywatnie jestem osobą zdeterminowaną i dążącą do obranego celu.
W tym roku (2015) podjęłam wyzwanie poprawienia matury, aby dostać się na wymarzone studia medyczne. Kierunek: kardiochirurgia. Marzenia się spełniają i od października jestem studenką na kierunku lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Na recepcji będę się teraz pojawiała tak często jak tylko pozwolą mi na to bardzo wymagające studia.

Ula Koss

Redaktorka i korektorka tekstów

Z firmą LYCON związałam się z kilku powodów. Jako chemiczka bardzo doceniam najwyższej jakości składniki użyte w produktach LYCON. Dla mnie jako weganki ważne jest również, że...

Z firmą LYCON związałam się z kilku powodów. Jako chemiczka bardzo doceniam najwyższej jakości składniki użyte w produktach LYCON. Dla mnie jako weganki ważne jest również, że kosmetyki LYCON nie są testowane na zwierzętach. Dodajmy do tego profesjonalną kadrę oraz niesamowitą atmosferę panującą w firmie i wreszcie: skuteczność wosków, a także ich obłędne zapachy i kolory.
Dziś zajmuję się redakcją i korektą tekstów powstałych w naszej firmie. I naprawdę: uwielbiam to, co robię.